Duty Driver Taxi Lite Oyunu İndir

Trend Games 3D yeni Driver oyunu ile oyun severlerin karşında. Serinin başarılı oyunu olan Duty Driver Taxi Lite ücretsiz bir oyun. Ücretli olan Duty Driver Taxi’nin tam versiyonunda, sürücüler için daha fazla bölüm konulmuş.

Biz ücretsiz olan sürüm için incelememize başlayabiliriz. İlk etapta oyunda 9 bölüm çıkacak. Bu bölümlerin her birinde faklı bir görevi yerine getireceğiz.

1.Bölümde normal sürücülük yapacağız ve verilen süre içerisinde yolcularımızı istedikleri yere ulaştırmaya çalışacağız.2.Bölüm şoförlüğümüzün test edildiği park bölümü. Burada herhangi bir yere çarpmadan taksimizi park etmek için çaba göstereceğiz. Duty Driver Taxi Lite oyununun 3.bölümü ise daha çok filmlerde gördüğümüz sahneleri canlandırmak için uğraşacağız. Taksimizi rampalardan atlatıp düzgünce yere indirmemiz geriyor.4.bölümde ise

Kalabalık bir şehir içinde maharetimizi gösterip birçok engelin arasında, taksi kullanacağız.

5.bölüm ise en keyifli olanı. Doğru otobana. Bakalım taksiniz ne kadar hız yapıyor? 6.bölüm

İse bizim için zor. Zira bir taksiyle ne kadar drift yapılır ki? 7.bölüm gece ne kadar iyi kullanabiliyoruz onu ölçecek.8.bölüm ise müşteri memnuniyetine ayrılmış. Sürüşü bu kez müşterimizin gözünden takip edeceğiz.9.ve son bölüm ise kapatılan bir bölgeden mütevazi taksimizle ceza yemeden kaçmaya çalışacağız.

Duty Driver Taxi Lite ücretsiz sürümü, göz dolduran grafikleri ve bölüm zenginliği ile oynayanlara büyük keyif verecektir.

DutyDriverTaxiLite  300x182 Duty Driver Taxi Lite Oyunu İndir

oyun indir Duty Driver Taxi Lite Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>