Danger Dash Oyunu İndir

Kaliteli ve gerçekçi bir macera oyunu arıyorsanız Gameloft’un sizler için hazırlamış olduğu Danger Dash oyununa göz atabilirsiniz. Oyun içerisindeki karakteriniz olan Cuck Ace ile görevleri tamamlayarak çeşitli tehlikelerden uzak durmanız gerekiyor.Orman içinde özgürce koşun ve engelleri aşmaya çalışın. Karşınıza çıkan kırık ağaçlar ve çeşitli sütunların üzerinden canınızı kurtarmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde kazandığınız deneyimler ile yeni bölümlere geçebilir, karakterinizin hızını ve gücünü arttırarak özel yetenekler keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda oyundaki skorunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak, onlarla yarışabilirsiniz.

Gerçek bir macera oyununun tüm özelliklerine sahip olan Danger Dash oyununu, Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirerek android işletim sistemine sahip cihazlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

oyun indir Danger Dash Oyunu İndir

 

Danger dash oyunu 180x300 Danger Dash Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>